Zvolte si typ nemovitosti

Nabídka nemovitostí

Prodej domu s možností více byt. jednotek, 486 m2, dobrý stav, pozemek 2930 m2, Budeničky u Šlapanic

9.970.000 Kč
včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize RK.
Celkem 29 fotografií, zobrazit všechny
Popis nemovitosti:

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout dům v obci Budeničky u Šlapanic, okres Kladno. Dům je umístěn na pozemku o velikosti 2.930 m2, v ústraní od ostatních domů v obci, čímž je zaručeno naprosté soukromí. Jedná se o dům, který prošel částečnou rekonstrukcí: nová střešní krytina, nové latě, nová zátěžová omítka, nová plastová okna. Vnitřní rozvody v domě byly rovněž rekonstruovány. V prvním patře domu je kompletně dokončena bytová jednotka o dispozičním uspořádání 4+kk, kterou lze ihned využívat. V přízemí domu je částečně rekonstruován prostor, který byl využíván jako relaxační část domu – wellness. V domě je možno vytvořit další bytové jednotky pro vícegenerační bydlení nebo využít prostor k podnikání. Nemovitost je vytápěna úsporným kotlem na tuhá paliva, napojena na vodovodní řád a odpad je sveden do dvou jímek. K vytápění stávající bytové jednotky lze rovněž využít krbová kamna nebo infračervenými panely. Dům je částečně podsklepen.
Pozemek okolo domu je rovinatý s dostatkem míst pro parkování více aut. Určitě je zde dostatek prostoru pro relaxaci, užitnou či okrasnou zahradu nebo pro realizaci dalších přání či plánů budoucích majitelů.
V obci Budeničky se nachází autobusová zastávka. Široká občanská vybavenost (obchody, mateřská i základní škola, ordinace lékařů, lékárna či restaurace) je v 4 km vzdálených Zlonicích či v 12 km vzdáleném městě Slaný. V případě zájmu o bližší informace či prohlídku neváhejte kontaktovat makléřku nemovitosti. Ráda Vás touto výjimečnou nemovitostí provedu!

Prodejce:
9.970.000 Kč
včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize RK.
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
226
Operace:
Prodej
Rezervace:
Rezervováno
Adresa:
Šlapanice 36
Plocha pozemku:
2930 m2
Plocha pozemku:
2930 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
smíšená
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
Zpevněná
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 19' 11.783"N, 14° 06' 0.102"E
zoom